Аспіранти ОНП “Медицина” взяли участь в тренінгу в рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні

Нещодавно на базі Конгрес-центру Сумського державного університету відбувся тренінг в рамках Проєкту сприяння академічній доброчесності в Україні. Тренінг був проведений спільно з програмою «Активні Громадяни» Британської Ради в Україні.

Модераторами виступили голова Наукового товариства студентів та молодих вчених СумДУ Сергій Солодовников, к.е.н., старший викладач кафедри фінансів та кредиту Дарина Леус та менеджер освітніх програм ГО “Центр соціального партнерства” Анна Товстуха.

За результатами тренінгу учасниками було напрацьовано низку проєктних ідей, які в подальшому стануть основою для впровадження в СумДУ проєктів, направлених на поширення інформації щодо принципів академічної доброчесності, їх важливості для особистісного розвитку представників академічної спільноти, репутації університету та підвищення якості освіти в Україні.