Перші випускники програми “Медицина” поповнили викладацький склад кафедри

Підготовка науково-педагогічних кадрів є одним з пріоритетних напрямків роботи кафедри. У нашому підрозділі здійснюється цілеспрямована робота, направлена на підтримку наукових досліджень молодих вчених, щомісяця, під головуванням завідувача проф. Орловського В.Ф. відбуваються наукові семінари, в яких беруть участь викладачі та аспіранти., працюють гуртки студентського наукового товариства з “Пропедевтики внутрішньої медицини”, “Сімейної медицини”, Ендокринології” та “Дерматовенерології”.

З великою радістю колектив кафедри зустрів поповнення, молодих асистентів, новоспечених докторів філософії Коваленка Є.Л. та Глушко А.С. Вони стали першими випускниками програми “Медицина”, які отримали науковий ступінь доктора філософії. Тема дисертаційного дослідження Коваленка Є.Л.  «Раціональні підходи до модифікації факторів ризику артеріальної гіпертензії з використанням низькоінтенсивної внутрішньовенної лазерної терапії», Глушко А.С. «Удосконалення діагностики та комплексного лікування хворих на вугрову хворобу у коморбідності з демодекозом та дискінезією жовчного міхура».

Щирі вітання науковому керівнику аспірантів, заступнику директора медичного інституту, завідувачу курсу ендокринології доц. Мелеховець О.К. Колектив кафедри бажає молодим колегам та їх науковому керівнику успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги у професійному зростанні та майбутніх наукових пошуках!