Нове партнерство СумДУ в Польщі у рамках реалізації програми подвійного диплому та спільних наукових проєктів

Директор медичного інституту Сумського державного університету Андрій ЛОБОДА та помічник ректора, начальник управління міжнародного співробітництва Костянтин КИРИЧЕНКО повернулися з робочої поїздки у Польщу.

У рамках візиту до польських партнерів представники СумДУ зустрілися з керівництвом Академії Каліської (м. Каліш), місцевою владою та керівництвом регіональних клінік, представили пропозиції СумДУ щодо співпраці, детально ознайомились з потужною матеріально-технічною базою польських закладів.

Результатом проведеної підготовчої роботи для офіційного започаткування міжнародного партнерства між СумДУ та Академією Каліською стало підписання договору про співпрацю між двома закладами вищої освіти та формування плану дій на найближчу перспективу.

Заплановані активності сторін в межах договору передбачають взаємовигідне партнерство, зокрема, можливість навчання студентів медичних спеціальностей СумДУ за програмами подвійних дипломів, підготовку спільних грантових проєктів для підтримки наукових досліджень, залучення представників місцевої влади та бізнесу до реалізації інноваційних проєктів.

Реалізація запланованої співпраці забезпечить додаткові можливості паралельного навчання і практичного стажування студентів СумДУ в університетах ЄС, обмін викладачами, а також проведення наукових досліджень з використанням потужного сучасного обладнання.

До відома: наразі співробітництво з університетами Польщі є стратегічним напрямом міжнародної діяльності СумДУ, а кількість закладів-партнерів з Польщі вже налічує близько 50.