Кафедра сімейної медицини взяла участь у дні консультацій для абітурієнтів

День консультацій – це шанс для абітурієнтів та їх батьків ознайомитися з умовами, створеними в закладі для навчання, поспілкуватися з викладачами та студентами, отримати відповіді на питання, що турбують їх перед вступом.

Оскільки з 2020 року кафедра сімейної медицини з курсом дерматовенерології обрана випусковою для здобувачів освітньо-наукової програми “Медицина”, її викладачі Жаркова А.В., Руденко Т.М. взяли участь в загальноінститутському дні консультацій для потенційних вступників на програму.

Високий авторитет Медичного інституту вкотре підтверджує кількість відвідувачів, адже цього року захід відвідало приблизно 150 охочих! Серед них, абітурієнти не тільки із Сумщини, але й з усіх куточків нашої країни.

Відвідувачам було організовано демонстрацію експериментів на тваринах з метою моделювання патофізіологічних процесів, проведено презентації, які розкривають можливості інституту щодо проведення навчального та наукового процесу, відбулися ознайомчо-пізнавальні екскурсії.

Студенти, під керівництвом викладачів, провели операцію апендектомії у кролика. Також, на локаціях були проведені вікторини в яких майбутні студенти взяли участь і отримали подарунки. Заходи було проведено з суворим дотриманням карантинних обмежень.