Наші студенти мають бесцінний досвід спілкування з учасниками АТО

Клініка Сумського обласного клінічного госпіталю надає лікувально-консультативну допомогу контингенту, що має особливі заслуги перед нашою Вітчизною. Працівники кафедри щодня обстежують і призначають лікування ветеранам АТО, Великої Вітчизняної війни та війни у Афганістані.

На базі Госпіталю також проходять заняття зі студентами ІІ, ІІІ, ІV курсів, тому перед викладачами особливо важливим завданям є патріотичне виховання молодих медиків. Відповідальною за виховну роботу на кафедрі Жарковою А.В. Під час засідань гуртка Студентського наукового товариства приділяється час для проведення бесід з реальними учасниками подій на Сході.

Серед бійців які потрапляють у заклад, великий відсоток складають зовсім молоді люди. Деякі з них є майже однолітками студентів кафедри. На практичних заняттях, студентська молодь має можливість спілкуватися з військовими, що збільшує відчуття їх патріотизму та відчуття любові до своєї Батьківщини.