Наша участь у стажуванні за кордоном

Професор кафедри сімейної та соціальної медицини, д.мед.н. Деміхова Надія Володимирівна пройшла стажування з кардіології у Віденському шпиталі Вільгельма під керівництвом керівника кардіологічної клініки, професора Курт Губера. Стажування відбулося за рахунок коштів гранту, наданого Open Medical Institute під патронатом Американо-Австрійської фундації.

Стажування за різними спеціальностями одночасно проходили 10 учасників з країн Східної Європи. Під час додаткових лекцій та майстер-класів учасники мали змогу познайомитися з устроєм системи охорони здоровя Австрії, а також представити свою країну та навчальний заклад. Участь у стажуванні надала можливість спілкування із Європейськими фахівцями та пошуку шляхів подальшої співпраці.