Вітання колективу кафедри студентам в звязку з початком нового навчального року

Цього року більше 1000 студентів будуть проходити навчання на нашій кафедрі. Співробітниками кафедри проведена робота по підготовці до нового навчального року, на наших молодих медиків чекають затишні аудиторії. Нами оновлено базу тестових питань та медичних розбок, внесено зміни до програм предметів згідно сучасних вимог. У 2016-17 навчальному році викладачі кафедри підвищували свою кваліфікацію на стажуваннях, в тому числі в відомих ВНЗ Великобританії, Австрії. Італії, Іспанії та ін.

Нагадуємо студентам, що на заняттях обовязкова наявність відповідного захисного одягу та змінного взуття. При знаходженні у приміщенні лікарень необхідною умовою для проведення заняття є абсолютне дотримання лікувально-охоронного режиму. Маємо надію, що нинішній навчальний рік  буде таким же результативним для вас, як і минулий. Так тримати!