Щорічна конференція студентів та молодих вчених відбулася на високому рівні

23 квітня 2015 в актовій залі клінічної бази ОДРЗН відбулось засідання секції з внутрішніх хвороб, сімейної медицини, неврології та профілактичної медицини ІІІ-ї Міжнародної науково-практичної конференція студентів та молодих вчених «Актуальні питання теоретичної та практичної медицини» у якій, окрім наших студентів, прийняли участь студенти Харківського НМУ та Буковинського ДМУ.

На засіданні було представлено 17 доповідей, в т.ч. стендові. Жюрі на чолі з завідуючим кафедри сімейної медицини професором В.Ф.Орловським обрало кращі доповіді для нагородження. За секцією з профілактичної медицини І місце посіла - Клименко В.О., 5 курс, ІІ - Краснопольська Н.В., 5 курс, Зайцева Т.О., 5 курс, ІІІ - Романенко І.М., 5 курс. За секцією з внутрішніх хвороб, сімейної медицини та неврології І місце посіли студентки Мірошниченко О.О., Світлична Є.С. (за стендову доповідь); Сусол Ю.М., 5 курс; Головата Т.Ю., магістр, Небоян Є.Б., магістр; ІІ - Черняк А.В., Кохан О.М. - студентки Харківського національного медичного університету, та Фурман І.М., студентка 4 курсу; ІІІ - Нестерова Ю.О., студентка Буковинського державного медичного університету, ІІІ - Морозова А.А., Рязанцева В.Н.

Бажаємо подальших успіхів та наснаги нашим студентам та молодим вченим у їх науковій діяльності!