Університетом відремонтовано нові додаткові приміщення кафедри для працівників та студентів

Наприкінці 2015-16 учбового року завідувачем кафедри професором Орловським В.Ф. було ініційовано передачу приміщень Сумської міської дитячої лікарні, загальною площею близько 100м2, на баланс нашого підрозділу медінституту. Юридичний аспект питання був врегульований досить швидко, оскільки останні роки між кафедрою та лікарнею налагодилося тісне співробітництво. Зокрема, на базі поліклініки №2 лікувально-консультативну роботу проводить педіатр, асистент кафедри, кандидат медичних наук Бокова С.І.

Отримані приміщення потребували капітальних ремонтних робіт, які були проведені в стислі терміни силами нашого університету. І тепер наші студенти та слухачі мають можливість навчатися в затишних світлих аудиторіях, а наші викладачі та лаборанти - працювати на робочих місцях, що відповідають самим сучасним стандартам.

Минулого року, завдяки співпраці кафедри та Госпіталю для інвалідів Великої Вітчизняної війни, за кошти останнього було проведено заміну вікон у приміщеннях кафедри на нові металопластикові.