Цього навчального року на кафедрі пройде навчання найбільша кількість студентів та лікарів-інтернів

У 2015-16 навчальному році на кафедрі пройде навчання найбільша кількість студентів, інтернів, магістрів та вільних слухачів за весь час існування кафедри. Займатись студенти будуть у більшості клінічних закладів міста: обласній клінічній лікарні, 1-й та 5-й міських лікарнях, дитячій міській лікарні, лінійній поліклініці ст. Суми, обласному госпіталі для інвалідів ВВ, 3-й поліклініці тощо.

Пріорітетом роботи кафедри у цьому році залишиться якість навчання. Для цього розроблений весь необхідний методичний матеріал, затверджені та оприлюднені навчальні програми. Вперше студенти англомовної форми навчання зможуть користуватися дистанційними розробками при підготовці до дисципліни "Сестринська практика". На аудиторних заняттях особлива увага буде приділятися практичним навичкам, особливостям надання медичної допомоги при екстренних та невідкладних станах.

З листопада до навчання у очному циклі приступлять 50 лікарів-інтернів та магістрів зі спеціальності "Сімейна медицина". Підготовлених молодих спеціалістів з нетерпінням очікують у лікувально-профілактичних закладах різних регіонів Сумської області та за її межами. Також на 2-му році навчаються 70 лікарів-інтернів.

Бажаємо всім викладачам нашого закладу, студентам, лікарям-інтернам та магістрам миру, злагоди, гарних знань та нових відкриттів!