Професор Орловський В.Ф. взяв участь в конференції з сімейної медицини

Відповідно до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій та наукових семінарів, що заплановані до проведення у 2014 р., затвердженого Міністерством охорони здоров’я України та Національною академією медичних наук України, 29–30 травня 2014 р. у Дніпропетровську в Театрі імені Тараса Шевченка відбулася Науково-практична конференція з загальної практики — сімейної медицини з міжнародною участю «Від науки до практики».

В конференції взяв участь зав. кафедри сімейної медицини професор Орловський В.Ф. На заході були обговорені актуальні питання діагностики та лікування поширених хвороб шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи з акцентом на надання первинної допомоги хворим. Також було висвітлені питання реформування медичної галузі та забезпечення якісними медичними послугами широких верств населення.