Ефективна співпраця кафедри з госпіталем ветеранів війни

КафедраНасьогодні клініку терапії (філіал кафедри) у Сумському обласному госпіталі для інвалідів Великої Вітчизняної війни складають доцент кафедри Атаман Ю.О., асистенти Бокова С.І. та Жаркова А.В. Викладачами проводиться курація хворих у відділеннях терапії та кардіології, консультування хворих у інших підрозділах закладу, в тому числі, у поліклінічному відділенні, виїзди в райони області для надання консультативної допомоги ветеранам війни, працівники кафедри беруть участь у консиліумах, лікарняних та обласних конференціях, впроваджують нові методики в лікувально-діагностичний процес.

При цьому забезпечуються всі умови для проведення педагогічного процесу: наявні чотири навчальні аудиторії для студентів, роздягальня, кімната для викладачів, студенти мають можливість навчатися безпосередньо у ліжка хворого. В 2012 році, за рахунок університету, було проведено капітальний ремонт приміщень кафедри, а в 2013 році в приміщеннях клініки, за рахунок лікувального закладу, було поставлено сучасні пластикові вікна. Робота клініки терапії в Сумському обласному клінічному госпіталі може слугувати прикладом ефективної співпраці навчального та лікувального закладів.