Навчання з актуальних проблем серцево-судинної патологіїї пройшла професор кафедри у Чехії

Професор кафедри сімейної медицини, д.мед.н. Деміхова Надія Володимирівна взяла участь у курсі півищення кваліфікації за рахунок гранту Європейського товариства атеросклерозу з актуальних питань клінічної ліпідології та серцево-судинної профілактики, що відбулися 21-23 лютого 2018 року у Карловому університеті (м. Прага, Чехія), під керівництвом доктора Міхаля Врабліка.

Підвищення кваліфікації з актуальних питань клінічної ліпідології одночасно проходили 25 учасників з 12 країн Європи. Під час додаткових лекцій та майстер-класів учасники мали змогу познайомитися з новітніми методами діагностики, лікування та профілактики атеросклерозу, а також представити свій досвід з актуальної проблеми у сфері ліпідології та серцево-судинної профілактики. Участь у курсі підвищення кваліфікації з атеросклерозу надала можливість спілкування із Європейськими фахівцями та пошуку шляхів подальшої співпраці.