Вітання Сумцова Г.О. від колективу Обласної медичної бібліотеки

Колектив Сумської обласної наукової медичної бібліотеки щиро привітав з Днем народження свого відданого читача Заслуженого лікаря України, лікаря акушера-гінеколога та онкогінеколога вишої категорії, Відмінника охорони здоров'я СРСР, кандидата медичних наук, доцента кафедри сімейної медицини СумДУ Георгія Олексійовича Сумцова та презентували біобібліографічний покажчик «Лікар з великої літери» присвячений до 80-річчя ювіляра.

Видання містить відомості про життєвий і творчий шлях Г.О. Сумцова, основні наукові праці, свідоцтва на раціоналізаторські пропозиції, літературу про нього, фотоматеріали, і розраховане на спеціалістів медичної галузі та всіх, хто цікавиться питаннями історії медичної науки, охорони здоров’я. Всі бажаючі можуть ознайомитись зі змістом безпосередньо завітавши до бібліотеки.