Навчання з актуальних проблем серцево-судинної патологіїї пройшла професор кафедри у Чехії

Професор кафедри сімейної медицини, д.мед.н. Деміхова Надія Володимирівна взяла участь у курсі півищення кваліфікації за рахунок гранту Європейського товариства атеросклерозу з актуальних питань клінічної ліпідології та серцево-судинної профілактики, що відбулися 21-23 лютого 2018 року у Карловому університеті (м. Прага, Чехія), під керівництвом доктора Міхаля Врабліка.

Підвищення кваліфікації з актуальних питань клінічної ліпідології одночасно проходили 25 учасників з 12 країн Європи. Під час додаткових лекцій та майстер-класів учасники мали змогу познайомитися з новітніми методами діагностики, лікування та профілактики атеросклерозу, а також представити свій досвід з актуальної проблеми у сфері ліпідології та серцево-судинної профілактики. Участь у курсі підвищення кваліфікації з атеросклерозу надала можливість спілкування із Європейськими фахівцями та пошуку шляхів подальшої співпраці.

Вітання Сумцова Г.О. від колективу Обласної медичної бібліотеки

Колектив Сумської обласної наукової медичної бібліотеки щиро привітав з Днем народження свого відданого читача Заслуженого лікаря України, лікаря акушера-гінеколога та онкогінеколога вишої категорії, Відмінника охорони здоров'я СРСР, кандидата медичних наук, доцента кафедри сімейної медицини СумДУ Георгія Олексійовича Сумцова та презентували біобібліографічний покажчик «Лікар з великої літери» присвячений до 80-річчя ювіляра.

Видання містить відомості про життєвий і творчий шлях Г.О. Сумцова, основні наукові праці, свідоцтва на раціоналізаторські пропозиції, літературу про нього, фотоматеріали, і розраховане на спеціалістів медичної галузі та всіх, хто цікавиться питаннями історії медичної науки, охорони здоров’я. Всі бажаючі можуть ознайомитись зі змістом безпосередньо завітавши до бібліотеки.

Вітаємо нашого колегу Сумцова Георгія Олексійовича з ювілеєм!

Вельмишановний Георгію Олексійовичу!

Вам доля подарувала активне, багате і цікаве життя. Притаманний Вам талант органічно суміщати професії лікаря та викладача, помножений на велике бажання робити людям добро, став запорукою Вашого успіху. Бажаємо Вам щастя і здоров'я, сімейної злагоди і достатку, родинного затишку і любові Ваших рідних, близьких та друзів! Нехай завжди на Вашому небосхилі сяє сонечко і буде тепло від усмішок та щирої шани!

Колектив кафедри

Наші студенти мають бесцінний досвід спілкування з учасниками АТО

Клініка Сумського обласного клінічного госпіталю надає лікувально-консультативну допомогу контингенту, що має особливі заслуги перед нашою Вітчизною. Працівники кафедри щодня обстежують і призначають лікування ветеранам АТО, Великої Вітчизняної війни та війни у Афганістані.

На базі Госпіталю також проходять заняття зі студентами ІІ, ІІІ, ІV курсів, тому перед викладачами особливо важливим завданям є патріотичне виховання молодих медиків. Відповідальною за виховну роботу на кафедрі Жарковою А.В. Під час засідань гуртка Студентського наукового товариства приділяється час для проведення бесід з реальними учасниками подій на Сході.

Серед бійців які потрапляють у заклад, великий відсоток складають зовсім молоді люди. Деякі з них є майже однолітками студентів кафедри. На практичних заняттях, студентська молодь має можливість спілкуватися з військовими, що збільшує відчуття їх патріотизму та відчуття любові до своєї Батьківщини. 

Корисні посилання

          Сумський державний університет

         Медичний інститут

         Центр вебометрії та вебмаркетингу

             ОН-ЛАЙН ІНТЕРВ'Ю 

          Проф. Орловський В.Ф.

                  Провідного
     гастроентеролога регіону,
                  професора
        ВІКТОРА ОРЛОВСЬКОГО
             
газеті "Ваш шанс"