Атаман Юрій Олександрович

Закінчив з відзнакою в 2003 році медичний факультет Сумського державного університету. У 2004-2008 роках працював лікарем-кардіологом палат інтенсивної терапії інфарктного блоку СМКЛ №1.

В 2008 році захистив кандидатську дисертацію на тему "Роль пероксидного окиснення ліпідів у розвитку уражень артерій і вен, зумовлених первинними порушеннями енергетичного обміну".

В 2013 році захистив докторську дисертацію на тему "Роль загальних і місцевих механізмів у розвитку артеріосклерозу Менкеберга".

Вчене звання: доцент

Автор 91 наукової публікації (з них 33 наукові статті у фахових виданнях) та 12 публікацій навчально-методичного характеру.

Є автором 2-х посібників з грифом МОН.

Кількість наукових статей у авторському профілі бази даних Scopus - 10.

У 2010-2012 роках було призначено стипендію Кабінету міністрів України, у 2014-2016 роках - стипендію Верховної Ради України.

Обіймає посаду заступника директора медичного інституту з інформаційних технологій, завідує курсом пропедевтики внутрішньої медицини та є керівником клініки Госпіталю ІВВ.

У Великобританії доцент СумДУ пройшов тренінг з віртуальних технологій сучасної медичної освіти

Ефективна співпраця кафедри сімейної медицини з госпіталем ІВВ

Студенти вітали ветеранів напередодні дня партизанської слави